Футбол. О. Сарразен

Футбол. О. Сарразен
Артикул:
2538
Нет в наличии
Цена: 260.00 грн.
+
-
В корзину! Удалить


Футбол твоя пристрасть? Ти мрієш стати зіркою? Чи просто вболіваєш за улюблену команду? Щоб вправно розбиратися в цій найпопулярнішій у світі грі, тобі необхідно прочитати цю книжку. Тут ти познайомишся з найвідомішими гравцями, збагнеш усі правила гри, вивчиш найрізноманітніші футбольні фінти та переживеш разом із командою її перемоги та поразки. Ця книжка – чудовий провідник у футбольне життя для всіх маленьких спорсменів і просто шанувальників цього виду спорту. Книга гарно ілюстрована, завдяки чому засвоювати корисну інформацію буде легко та цікаво. Переклад з французької. Тверда обкладинка з щільним папером, 96 с.

Футбол – книга для детей, составленная из ответов на главные вопросы. Главы – цветные блоки раскрывают основное. Что такое футбол. Расположение игроков на поле. Основные правила. Соревнования. 
Плотная бумага с яркими иллюстрациями превратит чтение в занимательное приключение. Ребёнок не очень любит читать? Эта книга удивит его. К тому же, ещё и попрактикуется в чтении на украинском.

Похожие товары

Комментарии (0)