90 років волейболу в Україні

90 років волейболу в Україні
Артикул:
98
Нет в наличии
Цена: 300.00 грн.
+
-
В корзину! Удалить


Перший том видання «90 років волейболу в Україні» має на меті розповісти про історію становлення та розвиток волейболу в Україні, охоплює так званий радянський період, починаючи від появи волейболу на наших теренах у 1925 році, до 1992 року, коли завершились останні спільні змагання у рамках колишнього Союзу.

У ньому вшановано імена справжніх майстрів, які примножували славу вітчизняної волейбольної школи, протягом майже семи десятиліть. Увагу привернуто не лише до спортсменів, а й до організаторів, тренерів, суддів, які зробили вагомий внесок у популяризацію улюбленої гри мільйонів українців – волейболу.

Особливого забарвлення виданню надає публікація спогадів та інтерв’ю, так би мовити, дійових осіб та виконавців про внутрішні процесі у вітчизняному волейболі.

Унікальні фотоматеріали з фондів Національного олімпійського комітету України, Національної парламентської бібліотеки України, Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського та з приватних архівів професора Єрмакова С.С., майстра спорту міжнародного класу Романової (Задорожної) Н.О., чемпіона I Спартакіади народів СРСР Тищенка І.М., багаторічного заступника голови суддівської колегії Федерації волейболу УРСР Лейбельмана А.С. та інших, значна частина якого публікується вперше.

Похожие товары

Комментарии (0)