Відкритий. Автобіографія. А. Агассі

Відкритий. Автобіографія. А. Агассі
Артикул:
2535
Есть в наличии
Цена: 290.00 грн.
+
-
В корзину! Удалить


Щира, змістовна і глибока автобіографія. Неймовірна історія про втрачене дитинство, хаотичне дорослішання та пошук себе.

Андре Асассі був и залишається однією з найяскравіших зірок великого тенісу. За своюкар’єру він виграв 60 турнірів, став першою ракеткою світу та олімпійським чемпіоном. Проте головним його ворогом був не суперник на корті, а він сам: Андре Акассі ненавидів теніс. Ніхто не запитував його чи хоче він бути спортсменом.

Батько практично заштовхав його на корт, примушуючи змалечку відточувати удари. Він почувався нещасним і водночас турнір за турніром ішов до титулу абсолютного чемпіона. У своїй щирій біографії Агассі розказує про непрості стосунки з батьком, який одночасно лякав його та вашколив з нього переможця, про бунтарські вчинки на корті й поза ним, про щоденну боротьбу із фізичним болем від постійних тренувань і про ставлення до гри, яка, попри все, стала сенсом його життя.

Кар’єра Андре Агассі тривала два десятиріччя, з 1986 по 2006 рік. Він виграв 60 турнірів в одиночному розряді, у тому числі 8 турнірів Великого шолома. Заснував благодійну організацію та інвестував понад 85 млн доларів у створення школи для дітей з малозабезпечених сімей у Лас-Вегасі.

Мова тенісу – це мова життя. Перевага, хватка, удар, подача, помилка (с)

Тверда обкладинка, 464 с.

Похожие товары

Комментарии (0)